Zīmols

Beverly Hills Formula Perfect White Black dantų skalavimo skystis, 500ml

Beverly Hills Formula Perfect White Black dantų skalavimo skystis, 500ml
Gamintojas: Beverly Hills Formula
Modelis:
Yra prekyboje
Kaina: 7.90€ 6.50€
Be PVM: 5.37€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Beverly Hills Formula su Perfect White Black dantų skalavimo skystis. Tai yra pirmas tokio tipo „pakratyk, kad veiktų“ burnos skalavimo skystis, kuris buvo sukurtas mokslininkų prieš blogą burnos kvapą. Šimtmečius naudojamas dantų balinimo metodas, kuris buvo paplitęs egiptiečių ir graikų medicinoje. Aktyvuota anglis - grynoji anglis, kuri yra apdorojama ir „aktyvuojama“ į juodus, bekvapius ir beskonius miltelius.

Naudojant tik Perfect white Black burnos skalavimo skystį vieną ar išsiplovius dantis su Perfect White Black dantų pasta, užtikrina apnašų šalinimą, ilgai išliekantį gaivų burnos kvapą bei baltesnę ir šviesesnę šypseną.

Privalumai: aktyvi anglis jungiasi ir pašalina taninų junginius, kurie yra randami arbatoje, kavoje, vyne, uogose ir prieskoniuose.

Hidratuotas silicio dioksidas ir aktyvosios anglies junginiai užtikrina aukštos kokybės saugų dantų balinimą.

Sudėtyje nėra stiprių šveitiklių ar baliklių, todėl nekenkia emaliui. Natrio fluoridas saugo dantų emalį, daro jį sveiką ir stiprų. Apsaugo dantų ertmes, ėduonį bei apsaugo nuo rūgščių atakų. Savo antibakterinėmis savybėmis padeda pašalinti bakterijas, kurios sukelia blogą burnos kvapą ir neutralizuoja likusius kvapus, taip suteikiant gaivų burnos kvapą. 

Svītru kods
Artikuls
Svītru kods
Ražotājs
Ražotājvalsts
Produkta tips
Iepakojums
Sastāvs

AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co