Zīmols

Beverly Hills Formula Perfect White Black Balinanti dantų pasta 100ml

Beverly Hills Formula Perfect White Black Balinanti dantų pasta 100ml
Beverly Hills Formula Perfect White Black Balinanti dantų pasta 100ml Beverly Hills Formula Perfect White Black Balinanti dantų pasta 100ml
Gamintojas: Beverly Hills Formula
Modelis: -
Yra prekyboje
Kaina: 6.49€
Be PVM: 5.36€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Beverly Hills Formula Perfect White Black dantų pasta naujausios kartos dantų balinimo pasta, kuri suteikia profesionalius dantų balinimo rezultatus ir leis jums puikuotis „Holivudine šypsena“ be šiurkščių abrazyvų ar specialių balinimo priemonių.

Perfect White Black dantų pastos grožio ir veiksmingumo paslaptis slypi aktyvuotoje anglyje. Yra įrodyta, kad toks būdas balinti dantis yra vienas efektyviausių ir saugiausių dantų balinimo ingridientų.

Perfect White Black dantų pasta yra mokslininkų atrastas būdas dantis balinti aktyvia anglimi, kuri padeda pašalinti bakterijas, kurios gali sukelti blogą burnos kvapą. Ši dantų pasta neutralizuoja likusius kvapus suteikia burnos ertmei gaivų ir šviežų kvapą visai dienai.

Aktyvioji anglis taip pat yra žinoma dėl tanininių junginių. Tai junginiai, kurie yra randami kavoje, arbatoje, vyne, oguose ir prieskoniuose. Tai produktai, kurie skatina apnašų kaupimąsi. Aktyvioji anglis padeda pašalinti taninus nuo dantų paviršiaus nekenkiant emaliui.

Hidrotuotas silicio dioksidas kartu su aktyviosiomis anglimis siūlo aukštos kokybės dantų balinimą saugiam kasdieniam naudojimui. Perfect White Black dantų pastoje galite aptikti 0,31% w/w 1400ppmF natrio fluorido, kuris stiprina ir gydo emalį, efektyviai padeda išvengti ėduonies ir dantų skilinėjimo ir apsaugo nuo rūgščių atakų. 


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co