Zīmols

Philips Sonicare HX 9032/10 Optimal GumCare „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt.

Philips Sonicare HX 9032/10 Optimal GumCare „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt.
Gamintojas: Philips
Modelis: HX 9032/10
Yra prekyboje
Kaina: 13.99€
Be PVM: 11.56€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Negailestingas apnašoms. Itin švelnus dantenoms.

Išskirtinis apnašų šalinimas, kad dantenos būtų sveikesnės

  • 2 vnt.
  • Standartinis dydis
  • Įstatoma
  • „BrushSync“ režimas-poravimas
  • Dantenos iki 100 % sveikesnės*

Tankūs, geros kokybės šereliai papildomai valo apnašas palei dantenų liniją, kad dantenos būtų iki 100 % sveikesnės, lyginant su valymu įprastu dantų šepetėliu. Dėl specialiai lenkto galiuko lengvai pasieksite galinius dantis.

  • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti**

Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su mūsų „BrushSync™“ režimo-poravimo funkcija**. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare G2 Optimal Gum Care“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“**, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad dantenų priežiūra būtų išskirtinė. Jums tereikia pradėti valytis.

  • Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“ jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius, kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

  • Dinaminis valomasis poveikis nukreipia skysčius tarp dantų

Šepetėlio galvutė ir rankena „Sonicare“ – geriausia komanda. Jos pagerina mūsų „sonic“ technologiją ir neprilygstamai valo. Dantų šepetėlis vibruoja dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbulus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

  • Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

Šepetėlio galvutė „Optimal Gum Care“ puikiai tiks bet kuriai dantų šepetėlio rankenai „Philips Sonicare“, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir lengva su jomis valytis dantis.

  • Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

 


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co