Zīmols

Philips Sonicare HX 9073/07 „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 3 vnt.

Philips Sonicare HX 9073/07 „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 3 vnt.
Gamintojas: Philips
Modelis: HX 9073/07
Yra prekyboje
Kaina: 32.99€
Be PVM: 27.26€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Gilesnis valymas, sveikesnės dantenos ir baltesni dantys

Visapusiškai dantų ir dantenų priežiūrai

 • 3 dalių
 • Standartinis dydis
 • Įstatoma
 • „BrushSync“ režimas-poravimas
 • Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

Dėl lankstaus dizaino pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų sunkiai pasiekiamose vietose*, kad valymas būtų iš tikrųjų gilus palei dantenų liniją ir tarpdančiuose.

 • Iki 7 k. sveikesnės dantenos vos per 2 savaites***

Su šepetėlio galvute „Philips Sonicare Premium Gum Care“ net ir giliausias valymas yra švelnus. Braukiant dantų šepetėliu palei dantenų liniją, lankstūs „Premium Gum Care“ šonai ir šereliai absorbuoja per didelį spaudimą, tad dantenos yra apsaugomos, net jei valotės per stipriai. Šereliai atlieka sunkų darbą šalinant apnašas ir bakterijas palei dantenų liniją ir gerinant dantenų sveikatą. Dėl lenkto šios šepetėlio galvutės dizaino galite būti tikri, kad kontaktas su šereliais bus maksimalus.

 • Pašalina iki 100 % daugiau paviršinių dėmių vos per 3 dienas*

„Philips Sonicare Premium White“ šepetėlio galvutės centre esantys tankūs šereliai atlieka sunkų darbą, kad pašalintų apnašas ir kasdienes paviršines dėmes, atsirandančias nuo maisto ir gėrimų. Dėl lanksčių šonų šereliai prisitaiko prie unikalios dantų ir dantenų formos, kad valymas būtų gilus, o šypsena taptų baltesnė vos per 3 dienas.

 • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti****

Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su mūsų „BrushSync™“ režimo-poravimo funkcija****. Šepetėlio galvutė „Premium“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“****, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad valymas, balinimas ir dantenų priežiūra būtų išskirtiniai. Jums tereikia pradėti valytis.

 • Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

Išsivalysite dantis patenkindami asmeninius poreikius kaskart naudodami mūsų prisitaikančią valymo technologiją. Dėl minkštų, lanksčių guminių šonų „Premium Plaque Control“, „Premium Gum Care“ ir „Premium White“ prisitaiko prie unikalių burnos kontūrų. Mūsų šereliai prisitaiko prie dantenų ir dantų, todėl kontaktinis paviršius yra 4 kartus didesnis**, nei giliai valant su įprasta šepetėlio galvute net sunkiai pasiekiamose vietose. Su prisitaikančia valymo technologija švelniai valysite pagal dantenų liniją. Ši technologija absorbuoja per didelį spaudimą valant ir taiko patobulintą šlavimo judesį, kad pojūtis burnoje būtų unikalus, o burna švaresnė.

 • Dinaminis valomasis poveikis nukreipia skysčius tarp dantų

Šepetėlio galvutė ir rankena „Sonicare“ – geriausia komanda. Jos pagerina mūsų „sonic“ technologiją ir neprilygstamai valo. Dantų šepetėlis vibruoja dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbulus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

 • Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“ jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius, kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

 • Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

 

„Premium Plaque Control“, „Premium White“ ir „Premium Gum Care“ šepetėlio galvutės lengvai įstatomos į „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio rankeną ir tvirtai laikosi savo vietoje. Keisti šepetėlio galvutę paprasta, tiesiog nuimkite. Su mūsų įstatomu modeliu labai paprasta prižiūrėti ir valyti šepetėlio galvutes. „Premium“ šepetėlio galvutės tinka visoms dantų šepetėlių rankenos, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“.

 • Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

 

Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, kad būtų užtikrinta, jog kaskart valant galvutės yra patvarios ir valo išskirtinai gerai.

 

 


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co