Zīmols

Philips Sonicare HX 6877/29 ProtectiveClean elektrinis dantų šepetėlis

Philips Sonicare HX 6877/29 ProtectiveClean elektrinis dantų šepetėlis
Gamintojas: Philips
Modelis: HX 6877/29
Yra prekyboje
Kaina: 149.00€
Be PVM: 123.14€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Baltesni dantys. Švelnus valymas.

Pabalina dantis vos per 1 savaitę.

 • Pabalina dantis vos per savaitę

  Pabalina dantis vos per savaitę

  Uždėkite šepetėlio galvutę „W2 Optimal White“, norėdami pašalinti paviršines dėmes ir džiaugtis baltesne šypsena. Viduryje yra tankūs, dėmes šalinantys šereliai. Kliniškai įrodyta, kad dantys tampa baltesni vos per vieną savaitę.

 • Trys režimai, trys intensyvumo nustatymai

  Trys režimai, trys intensyvumo nustatymai

  Su šiuo dantų šepetėliu individualiai pritaikysite valymą rinkdamiesi iš trijų režimų ir trijų intensyvumų. Valymo režimas yra standartinis ir skirtas geriausiam valymui. Balinimo režimas puikiai tinka paviršinėms dėmėms šalinti. Dantenų priežiūros režime pridedama papildoma ne tokio galingo valymo minutė, kad švelniai pamasažuotumėte dantenas. Trys intensyvumo nustatymai gali būti keičiami nuo „didžiausio“ iki „mažiausio“ derinant su intensyvumais iš kairės į dešinę.

 • Saugiai ir švelniai valo jautrias vietas, ortodontija ir dantų gydymas

  Saugiai ir švelniai valo jautrias vietas, ortodontija ir dantų gydymas

  Galite būti tikri, kad valysite dantis saugiai: mūsų technologija „sonic“ tinkama naudoti dėvint kabes, karūnėles, turint plombų ir apmautų dantų, ją galima naudoti siekiant išvengti sugedusių dantų ir kasdienei dantenų sveikatai gerinti.


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co