Zīmols

Philips Sonicare HX 9042/33 C3 Premium Plaque Control „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt.

Philips Sonicare HX 9042/33 C3 Premium Plaque Control „Sonic“ dantų šepetėlio galvutės, 2 vnt.
Gamintojas: Philips
Modelis: HX 9042/33
Yra prekyboje
Kaina: 22.00€ 20.00€
Be PVM: 16.53€
Kiekis:  Į krepšelį
   - ARBA -   

Gilius tarpdančius išvalanti šepetėlio galvutė

Iki 10 k. daugiau pašalintų apnašų*, kad rezultatai būtų puikūs

 • 2 vnt.
 • Standartinis dydis
 • Įstatoma
 • „BrushSync“ režimas-poravimas
 • Pašalina iki 10 k. daugiau apnašų nei įprastas dantų šepetėlis

Dėl lankstaus dizaino pašalina iki 10 kartų daugiau apnašų sunkiai pasiekiamose vietose*, kad valymas būtų iš tikrųjų gilus palei dantenų liniją ir tarpdančiuose.

 • Iki 4 kartų didesnis kontaktas su paviršiumi**, kad giliai valytumėte be pastangų

Naudojant mūsų prisitaikančią valymo technologiją, valymas šepetėliu kaskart pritaikomas asmeniškai. Minkšti guminiai šonai lankstosi, kad „Premium plaque control“ prisitaikytų prie dantų ir dantenų formos, sugertų per didelį spaudimą valant šepetėliu ir pagerintų mūsų „sonic“ valymo galią. Šereliai prisitaiko prie dantų ir dantenų formos, todėl kontaktinis paviršius yra iki 4 kartų didesnis nei valantis įprasta šepetėlio galvute**, kad valymas sunkiai pasiekiamose vietose būtų gilesnis.

 • Automatiškai parenkamas optimalus režimas geriausiems rezultatams pasiekti***

Visada išsivalysite kiek įmanoma geriausiai su mūsų „BrushSync™“ režimo-poravimo funkcija***. Šepetėlio galvutė „Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control“ sinchronizuojasi su dantų šepetėlio rankena „Philips Sonicare“, kurioje veikia „BrushSync™“***, parenkamas optimalus valymo šepetėliu režimas ir intensyvumo lygis, kad valymas būtų išskirtinis. Jums tereikia pradėti valytis.

 • Dinaminis valomasis poveikis nukreipia skysčius tarp dantų

Šepetėlio galvutė ir rankena „Sonicare“ – geriausia komanda. Jos pagerina mūsų „sonic“ technologiją ir neprilygstamai valo. Dantų šepetėlis vibruoja dideliu greičiu ir atlieka iki 62 000 valomųjų judesių per minutę, taip suplakdamas dantų pastą į švelniai valančius burbulus ir nukreipdamas juos giliai tarp dantų ir palei dantenų liniją, kad išsivalytumėte išskirtinai švariai.

 • Visada žinokite, kada laikas keisti. Visada valykitės veiksmingai.

Po 3 naudojimo mėnesių šepetėlių galvutės valo nebe taip veiksmingai. Naudojant „BrushSync™“ jums bus apie tai priminta anksčiau, nei taip nutiks. Išmanusis dantų šepetėlis seks, kaip dažnai ir kaip stipriai valotės šepetėliu, ir praneš, kai ateis laikas pakeisti galvutę. Neturite išmaniojo dantų šepetėlio „Philips Sonicare“? Tiesiog stebėkite mėlynus šerelius, kai jie taps balti, laikas šepetėlio galvutę pakeisti nauja.

 • Išbandyta, kad patenkintų burnos sveikatos poreikius

Visos šepetėlių galvutės „Philips Sonicare“ saugiai ir švelniai valo dantis ir dantenas. Bandymų metu kiekviena šepetėlio galvutė išbandoma jos tempu, kad būtų užtikrinta, jog kaskart valant galvutės yra patvarios ir valo išskirtinai gerai.

 • Įstatoma galvutė, kad galėtumėte lengvai pakeisti

Šepetėlio galvutė „C3 Premium Plaque Control“ puikiai tiks bet kuriai „Philips Sonicare“ dantų šepetėlio rankenai, išskyrus „PowerUp Battery“ ir „Essence“. Tiesiog įstatykite ir nuimkite; jas lengva keisti ir valyti.

 

 


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co