Naudojimo sąlygos

Naudojimo sąlygos

 

Parengė: 03. 09.2012.

Pakeista: - 02.08.2016.

 

TINKLAPIO NAUDOJIMO SĄLYGOS

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

SIA “AB International”, registracijos numeris: 40203176167, adresas: Inčukalna nov., Inčukalna pag., Egļupe, Garā street 32, LV-2141, Latvia, toliau - JUSUSYPSENA.LT, įsteigė ir palaiko internetinę svetainę www.jususypsena.lt, toliau internetinė svetainė yra prieinama savo turiniu bei paslaugomis pagal toliau išdėstytas nuostatas.

Naudojantis internetine svetaine, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte šias sąlygas, suprantate ir sutinkate jų laikytis.

Terminai yra numatyti ir tiesiogiai susieti su kiekvienu internautu, nepriklausomai nuo to, ar jis registruotas, ar neregistruotas vartotojas. Jūs sutinkate, kad šios nuostatos ir sąlygos sudaro susitarimą dėl svetainės ir jos turinio naudojimo. Jūs privalote patvirtinti, kad perskaitėte šias sąlygas, jas suprantate ir sutinkate jų laikytis.

Jei vartotojas mūsų internetinėje svetainėje įsigijo sugedusių prekių ar paslaugas, tuomet abipusiu susitarimu yra apsvarstoma nuotolinė sutartis, atsižvelgiant į teisykles, reglamentuojančias nuotolinės prekybos sutartis.

JUSUSYPSENA.LT turi teisę bet kuriuo metu taisyti ir patikslinti taisykles, kurias skelbia savo internetinėje svetainėje, taip įrašant paskutinę keitimo datą. Bet kokie taisyklių pakeitimai galioja nuo paskelbimo datos.

Internetinė svetainė yra suprojektuota taip, kad klientai galėtų pirkti JUSUSYPSENA.LT internetinėje svetainėje ir jos partneriai atstovauti prekėms, informacijai, susijusiai su produktais ir įmone.

 

2. PRIVATUMAS

Užsisakant prekes ar užsiregistruojant pagrindiniame puslapyje, Jūs privalote įvesti asmeninius duomenis. Ši informacija mums padės mums užtikrinti sklandų aptarnavimą, apdoroti vartotojų užklausas, pristatyti prekes ir garantuoti jų pristatymą.

JUSUSYPSENA.LT nepardavinėja ir neišnuomoja savo klientų asmeninės informacijos kitiems rinkos dalyviams.

JUSUSYPSENA.LT įsipareigoja specialiais atvejais, numatytais teisės aktais, atskleisti asmens duomenis valstybės ir savivaldybių pareigūnų bylose. Mes privalėsime atskleisti informaciją kuri yra reikalaujama pagal įstatymą.

JUSUSYPSENA.LT prisiima atsargumo priemones, siekiant apsaugoti informaciją apie vartotoją.

Jei klientas, kuris užsisakė ar įsigijo prekių ir neturi teisinio veiksnumo, gali užsisakyti ir sumokėti už prekes šio asmens teisinis atstovas, pavyzdžiui, tėvai, globėjai. Ankščiau minėtu atveju užsakymas negali būti atšauktas. Pirkimo kaina yra negrąžinama.

Vartotojas sutinka su asmens duomenų tvarkymu.

 

3. INFORMACIJOS TIKSLUMAS

Produktų aprašymas internetinėje svetainėje yra nurodytas kiek įmanoma tikslesnis.

Visos publikacijos internetinėje svetainėje yra informatyvios. Tik JUSUSYPSENA.LT turi teisę redaguoti, ištrinti ar patalpinti bet kokią informaciją svetainėje, ištrinti arba patalpinti bet kokius produktus ar pardavimo paslaugas be išankstinio įspėjimo ir paaiškinimo.

Produktų aprašymas yra sukuriamas pagal patikslintą ir pamintojo patvirtintą informaciją arba iš kito šaltinio gali skirtis, priklausomai nuo gamintojo pokyčius.

Internetinėje svetainėje publikuojamos prekės ir pakuočių nuotraukos gali skirtis nuo realios produkto išvaizdos. Visos nuotraukos yra informatyvios, nes gamintojas gali atnaujinti produkto dizainą be išankstinio įspėjimo.

Jeigu informacija, susijusi su produktu, pasikeitė, JUSUSYPSENA.LT negali garantuoti, kad internetinė svetainė pateikta informacija yra tinkamai atnaujinta, įskaitant dabartinę informaciją.

 

4.  INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖS

Visa informacija yra prieinama internetinėje svetainėje, įskaitant, bet neatsiribojant nuo prekinių ženklų, logotipų, paslaugų ženklų, teksto, grafikos ženklų. piktogramų, mygtukų, paveikslėlių, garso įrašų, dizaino ir programinės įrangos. Kompiliacija ir struktūra yra JUSUSYPSENA.LT partnerių ir  licenzijuotojų nuosavybė. Be raštiško sutikimo, mūsų prekiniais ženklais bet kokiu būdu, dėl bet kokios priežasties, yra griežtai draudžiama.

 

5. SKUNDAS DĖL AUTORINIŲ TEISIŲ

Visas svetainės turinys yra JUSUSYPSENA.LT nuosavybė. Jos turinio visiškas ar dalinis reprodukcikavimas ar publikavimas yra griežtai draudžiamas. Priklausomai nuo teisinio pobūdžio pažeidimo ir pasėkmių, pažeidėjas privalės atsakyti už padarytą žalą įstatymo numatyta tvarka.

 

6. PREKĖS

JUSUSYPSENA.LT parduoda prekes - kosmetiką. Kosmetika yra ne maistas ir nėra skirtas maisto naudojimui.

 

7. KAINŲ POLITIKA

Svetainėje visos kainos nurodytos eurais. Mes stengiamės užtikrinti, kad kainos visada būtų tikslios ir aiškios. Tačiau mes negalime garantuoti, kad per skirtingas užsakymų vietas kainos yra tikslios esamai kainai. Gavus užsakymą, kuriame nustatyta kaina skiriasi nuo kitos esančios internetinėje svetainėje būtent šiuo metu, mes susisieksime su Jums ir pasiūlysime atšaukti užsakymą ar pasikeisti į atitinkamą prekę.

Visos kainos yra priklausomos nuo BVP mokeščių ar kitų pardavimo mokeščių, jeigu jie yra taikomi. Priklausomai nuo siuntimo paskirties vietos, Jūsų užsakymui gali būti taikomas papildomas siuntimo išlaidų mokestis, kuris bus aiškiai nurodytas apmokėjimo pradžioje ir įtrauktas į bendrą užsakymo kainą.

Nurodytos kainos kita valiuta yra informacinio pobūdžio.

 

8. PRISTATYMAS

Informacija klientams apie jų galimybes dėl produktų pristatymo ir siuntimo išlaidų, gali rasti skyriuje „Pristatymo informacija“. Pristatymo mokestis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo, jo būdo ir dydžio tam, kad būtų įtrauktas į užsakymo eigą.

 

9. GARANTIJOS IR ATSIĖMIMO TEISĖS

Garantija

 

1)     Gavus prekę, įsitikinkite, kad tiekiamos prekės laikosi užsakymo tvarkos.

2)     Prekės galiojimo data ir gamintojas yra nurodyti ant pakuotės. Produktai pažymėti informacija apie teisingą ir saugų naudojimąsi.

3)     Garantija yra gamintojo įsipareigojimas atlyginti vartotojui žalą už prekes ar daiktus už kuriuos buvo sumokėta, keistis prekėmis į atitinkamą produktą be jokio papildomo mokeščio.

 

Naudojimasis garantinėmis teisėmis yra galimas tuo atveju, jeigu pirkėjas išsaugojo pirkinio įsigijimo įrodymą (pvz, pirkimo kvitą), kuris kartu su įgytu gaminiu turi būti pateiktas pardavėjui.

Garantija ir teisių atsisakymas turi būti naudojami laikantis Latvijos Respublikos įstatymų, taip pat atsižvelgiant į parduodamų produktų rūšis ir jų charakteringumą.

 

Teisių atsisakymas

 

1)     Teisių atsisakymas yra vartotojų teisės tam tikram laikui (14 dienų) nuo produktų pristatymo galima naudoti teisių į produktą atsisakymą neapmokant baudos, palūkanų ar nuostolių.

2)     Apie sprendimą pasinaudoti teisių atsisakymu vartotojas privalo pranešti pardavėjui raštu pateikiant paraišką laisva forma arba reikalaujant užpilyti paraiškos formą, kuri yra prieinama žemiau Grąžinimo termino yra laikomasi, jei vartotojas išsiuntė ar pristatė asmeniškai prašymą pardavėjui iki termino pabaigos dėl teisių atsisakymo įvykdymo.

3)     Vartotojas per 14 dienų nuo siuntimo ar pristatymo paraiškos privalo su išsiųsta ar pristatyta paraiška pardavėjui pristatyti gautas prekes. Termino yra laikomasi jeigu produktas buvo grąžintas per tas pačias 14 dienų.

4)     Vartotojas atgaus sumokėtus pinigus už produktus ir  standarinį pristatymą per 14 dienų nuo to momento, kai pardavėjas gauna grąžinamas prekes iš vartotojo.

5)     Jei vartotojas pasirinko nestandartinį pristatymo būdą, pardavėjas nėra įsipareigojęs atlyginti vartotojui už papildomas pristatymo išlaidas.

6)     Vartotojas padengia visas produkto grąžinimo išlaidas.

7)     Per teisės atsisakymo laikotarpį, pirkėjas turi teisę naudoti produktą tiek, kiek jis yra reikalingas nustatyti jo natūralumui, kokybei bei eksplotacijai (kiek tai turi būti padaryta prieš perkant prekes įprastoje parduotuvėje). Naudojantis atsisakymo teisėmis, jūs esate atsakingas už produkto naudojimą, kuris viršija naudoto produkto pobūdį, kokybę ir eksplotaciją. Jūs esate atsakingas už produkto naudojimą per atsiėmimo terminą, kuris yra nesuderinamas su sąžiningumo principu, taip kaip sumažėjusios daikto vertės, kokybės ir patikimumo.

8)     Jei pirkėjas nori pasinaudoti atsisakymo teise, jis privalo pažymėti, kad sutarties atsisakymo teise negali būti  naudojamasi:

-    po numatyto termino įstatymo

-    jeigu produkto pakuotė yra atidaryta ir/ar sugadinta

-    dėl tiesioginio produkto panaudojimo, įskaitant medicinos, higienos produktus ir kosmetikos produktus

 

Atsižvelgiant į naudojimo teisę atsisakyti, pirkėjas privalo prekes pristatyti pardavėjo nurodytu adresu kartu su pirkimo kvitu, atsisakymo forma/paraiška ir garantiniu talonu, jeigu jis buvo išduotas.

 

10. VARTOTOJO ĮSIPAREIGOJIMAI

Prisijungus prie internetinės svetainės ar naudojant ją, Jūs privalote laikytis nurodytų taisyklių. Jūs neturėtumėte atlikti jokių pakeitimų ar pataisymų pagrindiniame puslapyje ir negalite pakenkti internetinei svetainei ar jos veikimui. Jeigu Jūs tyčia ar aplaidžiai pažeidėte ir nesilaikėte nustatytų salygų įsipareigojimų, Jūs gausite atsakyti už visus patirtus nuostolius ir žalą padarius pažeidimą JUSUSYPSENA.LT, partneriams ar licenciarui.

 

11. NUORODOS Į TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETINES SVETAINES

Mes nesame atsakinti už kitų internetinių svetainių turinį ar už jų privatumo politiką. Internetinių svetainių nuorodos yra pateiktos atsižvelgiant tik Jūsų patogumui. Naudojantis kitomis internetinėmis svetainėmis, internetiniais puslapiais ar numatytomis trečiųjų šalių tinklavietėmis, yra Jūsų pačių rizika. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už kitas internetines svetaines, jų patikrinimą ir įvertinimą, iš kurios ar į kurią yra naunukreipiamos kitos tinklavietės. Mes negarantuojame kitų panašių svetainių pasiūlymų ir kokybės. JUSUSYPSENA.LT neprisiima jokios atsakomybės ar įsipareigojimų panašaus turinio svetainių ar tinklaviečių veikloms, produktų ar paslaugų platinimui, jų turiniu. Mes neapribojame jų privatumo politikos sąlygų.

 

12. ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Jūs sutinkate, kad pagal visus taikomus įstatymus JUSUSYPSENA.LT nėra atsakingas už klaidas, kurios įvyksta Jums besinaudojant internetine svetaine.

 

Jūs sutinkate, kad laikantis visų taikomų įstatymų, kuriuos nurodo JUSUSYPSENA.LT nesate atsakingas už:

a)       komercinės veiklos nutraukimą;

b)       vėlavimus ar trukdžius;

c)       prisijungiant prie internetinės svetainės;

d)      nepristatytus duomenis, netinkamą  pristatymą, iškraipymą, nuostolius ar kitiems pasikeitimams;

e)       bet kokiam sugadinimui ar ryšio praradimui su trečiųjų šalių tinklavietėse ar mūsų internetinėje svetainėje;

f)        kompiuterinius virusus, sestemos gedimus ar sutrikimus, kurie gali atsirasti jungiantis su kitomis tinkavietėmis, įskaitant tokius hyperlinkus, kurie yra nukreipti į trečiųjų šalių svetaines;

g)       klaidas ar turinio praleidimus.

 

JUSUSYPSENA.LT nėra atsakingas už netiesioginius, specialius, atsitiktinius ar pasėkminius nuostolius (įskaitant prarastą pelną), kurie yra susiję su svetaine ir jos naudojimu (ar negalint naudotis internetine svetaine) iš jūsų pusės, nepriklausomai nuo veiklos tipo ar dėl kokios kitos priežasties, net jei ir mes buvome įspėti apie galimą žalą.

 

13. GINČŲ SPRENDIMAS

Visi ginčai ir nesutarimai yra sprendžiami derybomis. Jei derybų metu sprendimas nebuvo priimtas, pardavėjas turi teisę kreiptis į ES interaktyvę ginčų sprendimų komisiją ar į Latvijos teismą.

ES interaktyvią ginčų komisiją galite rasti: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show&reload=false

 

14. SUTIKIMAS GAUTI PRANEŠIMUS ELEKTRONINIU PAŠTU

Sutikdamas su šiomis sąlygomis, klientas sutinka gauti pranešimus, sutartis, užsakymo atnaujinimus ir kitą informaciją elektroniniu laišku ar paštu.

Visi klientai turi galimybę atsisakyti siunčiamos prekybinės informacijos, nusiųsdami į elektroninį paštą  info@jususypsena.lt tekstą „UNSUBSCRIBE”.

 

15. NENUMATYTOS APLINKYBĖS

JUSUSYPSENA.LTneatsako už sąlygų įsipareigojimų ir susitarimų nesilaikymą, jeigu jos įvyko nenumatytomis aplinkybėmis, kurios negalėjo būti numatytos, sukontroliuotos ar nebuvo tam sutrukdyta ir nėra atsakingas už šį įvykį. Nenumatytų aplinkybių atvejai yra laikomi stichinės nelaimės, gaisrai, karo veiksmai, pilietiniai neramumai, riaušės, streikai, epidemijos, embargas, energijos ar interneto apribojimas, ar jų praradimas. Taip pat techninės ar programinės įrangos gedimai.

 

 

16.   PRIVATUMO POLITIKA IR ASMENS DUOMENŲ APSAUGA. TIESIOGINĖ RINKODARA


            15.1.    Bendrovė asmens duomenis renka, tvarko ir saugo vadovaudamasi šiomis Pirkimo pardavimo taisyklėmis, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais teisės aktais. Bendrovė užtikrina duomenų subjektų teises pagal Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą ir kitus asmens duomenų tvarkymą reglamentuojančius norminius teisės aktus. Pardavėjas tvarko Pirkėjo pateiktus asmens duomenis elektroninės prekybos veiklos vykdymui (klientų užsakymų priėmimui ir vykdymui ir garantiniam aptarnavimui ir pan.).

            15.2.    Pardavėjas Pirkėjo asmens duomenis tvarko tokiais tikslais: (i) elektroninės prekybos tikslu – tai yra siekiant identifikuoti Pirkėją, vykdyti prekių ir paslaugų pardavimo internetinėje parduotuvėje veiklą, apdoroti Pirkėjo užsakymus, išrašyti Pirkėjui finansinius dokumentus, pristatyti prekes, teikti garantines paslaugas, atlikti pinigų grąžinimą ar prekių keitimą, spręsti su Pirkėjo atliktu pirkimu susijusias problemas, vykdyti kitus Pardavėjo įsipareigojimus (detaliau – Pirkimo pardavimo taisyklių 15.4. punktas), (ii) tiesioginės rinkodaros tikslu (detaliau – Pirkimo pardavimo taisyklių 15.5. punktas), (iii) teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimo tikslu.


            15.3.    Pardavėjas gauna bei tvarko elektroninės prekybos tikslu Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, telefono ryšio numerį, adresą (kai Pirkėjas nurodo adresą prekių pristatymo formoje). Šie asmens duomenys saugomi bei tvarkomi iki užsakymo visiško įvykdymo. Po to duomenys perkeliami į pasyvią duomenų bazę ir saugomi visą garantinio aptarnavimo laikotarpį. Suėjus minėtiems terminams, asmens duomenys sunaikinami bendrovės įgalioto darbuotojo.

            15.4.    Pardavėjas asmens duomenis tvarko ir tiesioginės rinkodaros tikslu. Registracijos formoje ties žyma „Pageidauju gauti naujienas iš www.jususypsena.lt“ pasirinkdamas konkretų naujienų gavimo būdą iš Pardavėjo parengtų parinkčių, Pirkėjas nurodo, kad jis sutinka, gauti informacinę ir reklaminę medžiagą apie paslaugas, prekes iš Pardavėjo ir (ar) iš jo pasirinktų trečiųjų asmenų, registracijos formoje nurodytu Pirkėjo elektroniniu paštu ir (arba) SMS žinute ir (ar) skambučiu į nurodytą mobiliojo telefono numerį.


            15.5.    Pardavėjas gali statistiniais tikslais naudoti su Pirkėjo asmeniu tiesiogiai nesusijusius duomenis, t. y. duomenis apie įsigytas prekes. Tokie statistiniai duomenys bus renkami ir tvarkomi taip, kad neleistų atskleisti Pirkėjo asmens tapatybės arba kitų asmens duomenų, pagal kuriuos būtų galima nustatyti asmens tapatybę.

            15.6.    Pardavėjas asmens duomenis gauna tiesiogiai iš Pirkėjo (jam prisiregistravus internetinio puslapio kliento paskyroje, inicijavus pirkimo – pardavimo sutartį). Pirkėjas registracijos ir (ar) pirkimo metu privalo nurodyti teisingus asmens duomenis. Pardavėjas netvarko kitais būdais gautų asmens duomenų.

            15.7.    Tvarkydamas ir saugodamas Pirkėjo asmens duomenis Pardavėjas dės visas pastangas, kad užtikrintų asmens duomenims apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Tačiau Pirkėjas taip pat privalo rūpintis savo duomenų saugumu ir (ar) slaptumu, ypač kiek tai susiję su jų atskleidimu tretiesiems asmenims. Už nepilnamečių asmenų elgesį ir (ar) jų duomenų slaptumą bei saugumą atsako tokių asmenų tėvai ar globėjai.

            15.8.    Pirkėjas patvirtina, kad jis turėjo galimybę susipažinti su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis. Pirkėjas yra informuojamas, kad jis turi šias teises:

                        15.8.1. Bet kada keisti ir (ar) atnaujinti registracijos formoje pateiktą informaciją, taip pat panaikinti savo registraciją. Tuomet Pirkėjo paskyra yra panaikinama, o registracijos duomenys ištrinami;

                        15.8.2. Pirkėjas pateikęs Pardavėjui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą arba teisės aktų nustatyta tvarka ar elektroninių ryšių priemonėmis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti asmenį, patvirtinęs savo asmens tapatybę, turi teisę susipažinti su savo duomenimis bei tikrinti, kaip jie yra tvarkomi, t. y. gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kam teikiami, reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ar kitų įstatymų nuostatų;

                        15.8.3. kitas Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme bei kituose norminiuose teisės aktuose numatytas teises;

                        15.8.4. Pirkėjas sutikimą arba nesutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo išreiškia raštu ir (ar), elektroniniu paštu, kuriuo registravosi internetinėje parduotuvėje, nurodydamas savo vardą ir pavardę.

            15.9.    Pirkėjas turi teisę nesutikti, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat atsisakyti pateikti savo asmens duomenis. Tačiau kai asmens duomenys yra reikalingi ir būtini siekiant identifikuoti Pirkėją sutarčių sudarymo, vykdymo (internetinės prekybos) tikslais, nepateikus asmens duomenų ir (ar) nesutikus, kad jie būtų tvarkomi Pirkimo pardavimo taisyklėse nurodytais tikslais, Pardavėjas negalės sudaryti ir (ar) vykdyti sutarties.


            15.10.    Reikalavimus ištaisyti, sunaikinti asmens duomenis arba sustabdyti asmens duomenų tvarkymo veiksmus, Pirkėjas turi teisę išreikšti raštu, el. paštu arba asmeniškai Pardavėjo veiklos vietoje.


            15.11.    Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti Pirkėjo asmens duomenų saugumą, įgyvendinti tinkamas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo ar (ir) atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo. Visi Pardavėjo darbuotojai bei jo atstovai įsipareigoja saugoti Pirkėjo asmens duomenis.


            15.12.    Asmens duomenis šiose Pirkimo pardavimo taisyklėse nustatyta apimtimi ir tvarka Pardavėjas gali teikti tik duomenų subjektui, siuntų pristatymo bendrovėms, taip pat kitiems duomenų gavėjams, kai pagal įstatymus, teismo sprendimus ir kitus teisės aktus Pardavėjas yra įpareigotas pateikti asmens duomenis.
 


            15.13.    Su tvarkomais asmens duomenimis susiję paklausimai, pretenzijos ir kita informacija, turi būti pateikiami raštu (el. paštu) Pardavėjui:
                          SIA AB International
                          El. paštas abinternationalsia@gmail.com

            15.14.    Paklausimai, pretenzijos ir kita informacija, turi būti formuluojami taip, kad Pardavėjas galėtų identifikuoti Pirkėją kiek tai būtina atsakymui parengti ir turėtų galimybę išsiųsti Pirkėjui atsakymą. Pardavėjas Pirkėjo pateiktus paklausimus, pretenzijas ir prašymus stengsis išnagrinėti kaip įmanoma greičiau.

            15.15.    Svetainės naudotojas sutinka gauti informaciją iš www.jususypsena.lt apie įvairius įvykius, jei naudotojas kaip asmens duomenų subjektas suteikia savanorišką ir nedviprasmišką sutikimą (išskyrus atvejus, kai naujienų siuntimas vartotojui įvyksta kitu teisiniu pagrindu).

            15.16.    SIA AB International  neatsako už išlaidas ir nuostolius, atsiradusius dėl svetainės www.jususypsena.lt naudojimo

 


AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co