Notice: Undefined index: meta_description in /home/kmik/jususypsena.lt/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 276Notice: Undefined index: meta_keyword in /home/kmik/jususypsena.lt/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 277Notice: Undefined index: description in /home/kmik/jususypsena.lt/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 367 ROCS | Jususypsena.lt
Zīmols

ROCS

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Įrašų puslapyje:
Rūšiavimas
 R.O.C.S Medicals minerals remineralizuoja dantų emalį Dantų gelis, 40 ml
Dantų gelis R.O.C.S Medicals minerals remineralizuoja dantų emalį, 40 ml R.O.C.S.® Medical Minerals gelis yra aukšto įsiskverbimo kalcio, fosforo ir magnio šaltinis. Remineralizuojanti te..
9.00€
Be PVM: 7.44€
 R.O.C.S. Citrusinis džiazas Mėta ir citrina Dantų pasta 60ml
Gaivinantis citrininis kokteilis su mėta arba ledinė arbata su citrina – apie ką dar galima svajoti karštą vasaros dieną! Citrusiniu skoniu jus galite mėgautis ne tik dieną, bet ir nuo pat ryto tie..
7.00€
Be PVM: 5.79€
 R.O.C.S. Rūkantiems Dantų pasta, 60ml
Naujas aukšto veiksmingumo produktas dantų pastos rinkoje rūkantiems. Efektyviai neutralizuoja neigiamą rūkymo poveikį ir suteikia vaisiniai– mėtinio šviežumo pojūtį. Ypatumai ir aktyvieji komp..
7.00€
Be PVM: 5.79€
 R.O.C.S. Žydinti sakura su gaivia Dantų pasta 60ml
Ši dantų pasta su sakurų ekstraktu, pasižymi ne tik gydomaisiais poveikiais, bet ir maloniu aromatu kartu su mėtos deriniu. Ypatumai ir aktyvieji komponentai:   Sukurta suaugusiems..
7.00€
Be PVM: 5.79€
R.O.C.S Medicals minerals Fruit remineralizuojantis dantu gelis, 40 ml
R.O.C.S.® Medical Minerals gelis yra aukšto įsiskverbimo kalcio, fosforo ir magnio šaltinis. Remineralizuojanti terapija yra žinoma kaip vienas iš veiksmingiausių natūralių būdų kovojant su dan..
9.00€
Be PVM: 7.44€
R.O.C.S Medicals minerals Gelis dantų stiprinimui braškių skonio vaikams ir paaugliams, 40 ml
SUDĖTIES YPATATUMAI   Yra biologiškai pasiekiamų kalcio, fosforo ir magnio junginių šaltinis, stiprinantis emalį. Sudėtyje esantis ksilitolis padidina remineralizuojantį ..
9.00€
Be PVM: 7.44€
R.O.C.S Medicals minerals Sensitive – gelis jautriems dantims, 40 ml
Gelis R.O.C.S. Medical Sensitive leidžia greitai numalšinti skausmo simptomus / sutrukdyti jų atsiradimui ir tuo pačiu metu atlikti kietųjų dantų audinių remineralizaciją (emalio ir dentino). ..
9.00€
Be PVM: 7.44€
R.O.C.S. Balinamoji dantų pasta "Magiškai Balinamoji" 60ml
WDS Laboratorija pristato šią R.O.C.S.® Magišką Balinamąją dantų pastą, kuri veiksmingai balina patamsėjusius dantis, stiprina dantų emalį, atkuria švarių ir sveikų dantų įvaizdį bei padeda išvengt..
7.00€
Be PVM: 5.79€
R.O.C.S. Balinamoji dantų pasta "Sensacingai Balinamoji" 60ml
WDS Laboratorija pristato šią R.O.C.S.® Magišką Balinamąją dantų pastą, kuri veiksmingai balina patamsėjusius dantis, stiprina dantų emalį, atkuria švarių ir sveikų dantų įvaizdį bei padeda išvengt..
7.00€ 3.99€
Be PVM: 3.30€
R.O.C.S. Karibų vasara - Greipfrutas ir mėta Dantų pasta 60ml
Gardaus greipfruto sultingumas papildytas mėtos švelnių gaivumu...Tai gali būti ne tik desertas, bet ir dantų pastos R.O.C.S.® „Greipfrutas ir mėta“ skonis! Ypatumai ir aktyvieji komponentai ..
7.00€
Be PVM: 5.79€
R.O.C.S. Kava ir tabakas Dantų pasta 60 ml
Sukurta specialiai kavos, raudonojo vyno, arbatos ir cigarečių mėgėjams. Padeda išsaugoti dantų baltumą, gaivu kvėpavimą, sumažinti neigiamą tabako poveiki burnai. Ypatumai ir aktyvieji kom..
7.00€ 3.99€
Be PVM: 3.30€
R.O.C.S. Malonumo skonis - šokoladas ir mėta Dantų pasta, 60ml
Puikaus šokolado plytelė, šokoladinis pyragaitis, kuno dengimas šokoladu – kiek šokoladinių malonumų apsupa mus! Dabar jus turite dar vieną – dantų pastą R.O.C.S.® su prašmatnių šokolado ir mėtos a..
7.00€
Be PVM: 5.79€
R.O.C.S. PRO Fresh Mint dantų pasta 100ml
  1 ETAPAS. DANTŲ BALINIMAS DĖMIŲ ŠALINIMO NUO DANTŲ DĖKA   Skirta dantų balinimui, blizgesio jiems suteikimui, baltumo palaikymui, emalio ir dantenų stiprinimui &nbs..
7.50€
Be PVM: 6.20€
R.O.C.S. Rytinė gaiva su dviguba mėta Dantų pasta 60ml
Kontrastinis dušas, dviguba espresso ir dinamiška muzika... Bet egzistuoja dar viena priemonė žvalumui atstatyti ir pradėti rytą su gera nuotaika – dantų pasta R.O.C.S.® „Dviguba mėta“, puikiai atg..
7.00€
Be PVM: 5.79€

AB International SIA, 40203176167, Latvia Riga Ropažu iela 60a, 20223726 abinternationalsia@gmail.com Visos teisės saugomos @ 2016 Jususypsena.lt
Dizainas: Liepa.co